Info · News · Tech · Nauka · Biznes · Moto · Historia · Kultura · TV · Film · Dokument · Hobby · Sport · Muzyka · Rozrywka · Ciekawostki · Gry · WTF

dodano: 2012-10-16 12:20:14 przez: anonim kategoria: Czytelnia typ: Kultura
Do‐kumentalista Mi‐chał Marczak przez dwa lata śle‐dził życie kontro‐wersyjnej grupy Fuck for Forest.

więcej na: Tej stroniedodano: 2012-04-04 10:16:35 przez: anonim kategoria: Czytelnia typ: Kultura
Dawno już nie widziałem czegoś tak zaskakującego: otóż filmowy KAC stał się powodem do przebudzenia rozumu! Widzowie i krytycy otworzyli oczy, jakby wstali po długim zimowym śnie i z niedowierzaniem oglądali spustoszenia jakie w czasie czasowego wyłączenia ich uwagi zaszły na polskim rynku filmowym.

Filmy robione tylko dla zysku z pominięciem artystycznej przyzwoitości i szacunku wobec widzów. Cyniczni producenci, pragnący podporządkować sobie życie kulturalne i uzurpujący prawo, by dyktować krytykom, co ci ostatni mają pisać, by nie psuć ich własnych interesów handlowych. Przekupni aktorzy, którzy zawodową etykę schowali tak głęboko, że aż wylądowała w kieszeni. Ogłupiali widzowie, którzy pokornie przyjęli diagnozę dystrybutorów, że są idiotami i bez wybrzydzania chodzili do kin na wszystko co miało kolorowe plakaty reklamowe, co najwyżej czasami postękując, że "widać takie czasy przyszły więc tak być musi".

wiecej na: Tej stronie
<<< Pierwsza  << Poprzednia  Strona: 1 / 1  Następna >>  Ostatnia >>>


[1]