Info · News · Tech · Nauka · Biznes · Moto · Historia · Kultura · TV · Film · Dokument · Hobby · Sport · Muzyka · Rozrywka · Ciekawostki · Gry · WTF

dodano: 2012-10-10 19:08:01 przez: anonim kategoria: Czytelnia typ: Informacja
Zastanawialiście się dlaczego jest tak bardzo masywne? Po co te setki ton betonu?
Czy mamy w Polsce stada bizonów przebiegających przez autostrady i drogi ekspresowe?

Wielu z was myśli pewnie, że budowe ogromnych przejść dla zwierząt nakazują nam przepisy Unii Europejskiej? Nic podobnego.


Odpowiedź: Te przejścia nie są dla zwierząt, są dla czołgów. Mało kto wie, że
przed wydaniem pozwolenia na budowę drogi ekspresowej czy autostrady zgodę musi wydać wojsko. A wojsko chce by niektóre z przejść dla zwierząt miały możliwość utrzymania czołgów. Jest to kluczowe ze względu na interesy obronne państwa.

więcej na: Tej stroniedodano: 2012-09-26 10:14:45 przez: anonim kategoria: Czytelnia typ: Informacja
Grzegorz Melasa zemdlał w domu. Potem przez pięć dni leżał w szpitalu. I stracił prawo jazdy. Takie są przepisy - czytamy w najnowszym wydaniu "Kuriera Lubelskiego"

Melasę lekarze wypisali ze szpitala jako zdrowego. Prawo jazdy i tak zabrano mu na rok. - Przepisy są jednoznaczne - mówi "Kurierowi Lubelskiemu" prof. Zbigniew Stelmasiak, wojewódzki konsultant w dziedzinie neurologii. - Jakakolwiek utrata przytomności oznacza zabranie prawa jazdy na rok. Mówimy o każdym przypadku omdlenia.

Restrykcyjne prawo obowiązuje od kwietnia 2011 roku. Według rozporządzenia ministra zdrowia szpitale muszą informować wydziały komunikacji o omdleniach kierowców i kandydatów na kierowców.


więcej na: Tej stroniedodano: 2012-08-05 14:32:27 przez: anonim kategoria: Czytelnia typ: Informacja
Psychopata wypreparował skórę zabitej studentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uszył kostium

Do dzisiaj nie wiadomo, w jaki sposób zginęła Katarzyna Z., studentka religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nie wiadomo też, kto w okrutny sposób okaleczył jej ciało, z chirurgiczną precyzją oskórował je i uszył płaszcz.Naukowcy przebadali protokoły sekcji zwłok, jakie przeprowadzono w krakowskim Zakładzie Medycyny Sądowej od jego założenia w roku 1880. Nie znaleźli ani jednego podobnego przypadku.

Agenci FBI, z którymi konsultowali się nasi policjanci, przyznali, że krakowski przypadek jest „pierwszy w cywilizowanym świecie". Narzucały się im skojarzenia z filmem „Milczenie owiec", w którym Jame „Buffalo Bill" Gumb – seryjny morderca – odziera ze skóry ofiary.

więcej na: Tej stronie
<<< Pierwsza  << Poprzednia  Strona: 1 / 2  Następna >>  Ostatnia >>>


[1]2